Usługi tapicerskie

Firma Tomeks poleca profesjonalne usługi tapicerskie Olsztyn, ul. Puszkina 18
Jeśli poszukujecie doświadczonego tapicera, który dokona profesjonalnej renowacji mebli lub foteli samochodowych jesteście na właściwej stronie, więc zadzwońcie od razu – 880 827 997

Tomeks poleca usługi tapicerskie Olsztyn, u8l. Puszkina 18

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Pracujemy i doskonalimy nasze umiejętności od wielu lat. Wykonaliśmy tysiące zleceń z zakresu odnawiania mebli tapicerowanych i dzięki temu możemy Państwu zaprezentować obszerną ekspozycję naszych realizacji.
Zapraszamy do przejrzenia efektów naszej pracy w postaci zaprezentowanych w galerii zdjęć, dokumentujących niektóre ze zrealizowanych przez nasz zakład zleceń na usługi tapicerskie.
Dorobek pracy dwóch pokoleń jest naszą dumą, bo w branży tapicerskiej, tak jak zresztą w każdej, nie jest łatwo utrzymać się na rynku. Jeśli macie jakieś pytania z zakresu wymiany poszycia mebli, doboru odpowiedniej tkaniny na obicia lub inne, dotyczące naprawy stelaży, czy też konkretnych elementów siedzisk lub oparć, odpowiemy na wszystkie pytania, podpowiemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zapewniamy, że znamy się na rzeczy i będziecie usatysfakcjonowani jakością naszych usług. Oczywiście weźmiemy również pod uwagę wszystkie Państwa sugestie i oczekiwania co do tkanin oraz doboru stylu wykończenia.

Meble z epoki PRL-u

Nadmienić przy okazji należy, że dużym wzięciem cieszą się obecnie meble z lat 60-tych do 80-tych. Dla tego przedziału czasowego, zarówno w przypadku dzieł artystycznych, jak i sztuki  użytkowej, przyjęło się używać nazwy „okres PRL-u”. Dla osób poszukujących elementów wyposażenia wnętrz z tamtej epoki mamy również propozycje w naszej ofercie. Polecamy odnowione w naszym zakładzie meble, które na tej stronie Państwu będziemy prezentować. Każda epoka ma swój charakterystyczny styl i każda ma też zwolenników i przeciwników.

Okazuje się, że na powrót mody zwykle czeka się około pół wieku. Największym wzięciem cieszą się więc te przedmioty, których czas produkcji wyraża się żartobliwie nazwiskami osób stojących na czele rządzącej partii, a więc na przykład „późny Gomółka” lub „wczesny Gierek”. Nie trzeba wymieniać dokładnych dat, a wszyscy zainteresowani od razu wiedzą o co chodzi. Warto przejrzeć miejsca przechowywania zniszczonych mebli w domach naszych rodziców lub dziadków. Na pewno można tam znaleźć perełki z jakiejś epoki, niekoniecznie stuprocentowe antyki, ale meble, którym profesjonalnie wykonane usługi tapicerskie z pewnością przywrócą drugą młodość.

TOMEKS usługi tapicerskie Olsztyn, ul. Puszkina 18

Inspiracje w zakresie tapicerki np. kanap znajdziesz TU